Wybielanie zębów Rzeszów

Wiele osób pragnie posiadać olśniewający uśmiech. Niezaprzeczalnie, to właśnie piękny uśmiech jest jednym z najistotniejszych elementów, na jaki zwracamy uwagę podczas pierwszego spotkania z nieznajomymi osobami. Czy jesteś zadowolony z wyglądu swoich zębów? Być może wstydzisz się uśmiechać? W naszym rzeszowskim gabinecie urzeczywistnimy Twoje marzenie o zachwycającym uzębieniu.

Vademecum stomatologii estetycznej

Najważniejszym celem stomatologii estetycznej, która czerpie z wszystkich gałęzi stomatologii jest zmiana wyglądu zębów, w taki sposób, ażeby odnowić utracone piękno twarzy. Zabiegi tego typu coraz bardziej są popularne. Zjawisko to ma miejsce, gdyż wzrasta samoświadomość ludzi, że uśmiech ma wpływ na interakcje interpersonalne.

W obecnym czasie ważny jest wizerunek, osoby uśmiechające się szybciej osiągają sukces w sferze zawodowej oraz łatwiej nawiązują kontakty. W tym momencie nasuwa się pytanie, czy nie jest tak, iż Twoje uzębienie bardzo różni się od ideału, a Ty czujesz strach przed oceną i wstyd? Zastanawiasz się co robić w tej sytuacji? Dzięki pomocy stomatologii estetycznej, a szczególnie licówkom, a także zabiegowi wybielania, zmieni się Twoje życie. Przy pomocy tych metod szybko przywrócisz blask swojej twarzy, a tym samym każdy dzień napełni się paletą barw.

Jeśli borykasz się z trudnościami wynikającymi z utraty estetyki uzębienia, koniecznie odwiedź nasz rzeszowski gabinet. U nas znajdziesz skuteczną pomoc! Pomożemy Ci odzyskać piękny uśmiech.

Wybielanie zębów. Tylko w Rzeszowie!

Naturalna biel uzębienia może zostać zniszczona przez wiele artykułów spożywczych, które codziennie jemy. Zaskoczeniem może być, że ciemne jagody, sosy oraz wino, bardzo negatywnie wpływają na wygląd naszych zębów. Poza tym za utratę białej barwy uzębienia odpowiada palenia papierosów. Należy pamiętać, że „palacze” powinni częściej odwiedzać gabinet stomatologiczny, gdyż u takich osób występuje podwyższone ryzyko osadzania kamienia nazębnego. Ponadto kolor zębów zmienia się na przestrzeni życia, dzieje się tak gdyż ściera się szkliwo. Jeśli jesteś rozczarowany barwą swoich zębów to mamy dla Ciebie doskonałą informację. Wyjściem z tej trudnej sytuacji może być zupełnie bezpieczny i nieinwazyjny zabieg wybielania, który możesz wykonać w naszym gabinecie ArsDent w Rzeszowie.

Warto także sprostować fałszywą opinię, iż zabieg ten negatywnie wpływa na zdrowie uzębienia. Okazuje się, że jest wręcz przeciwnie, albowiem przed wybielaniem zęby zostają profesjonalnie doprowadzone do całkowitej czystości. Należy mieć także na uwadze, że przed rozpoczęciem zabiegu wykonywana jest dokładna diagnostyka. Dostarcza ona lekarzowi informacji, potrzebnych do wyboru najefektywniejszych metod. W naszym gabinecie w Rzeszowie przeprowadzamy wybielanie gabinetowe, nakładkowe oraz zębów martwych. Leczenie w ArsDent zawsze uwieńczone jest pięknym uśmiechem zadowolenia. Sprawdź sam!

  • Gabinetowe wybielanie zębów – procedura ta jest oferowana w naszym gabinecie. Rozpoczyna się od pełnej higienizacji jamy ustnej. Po jej przeprowadzeniu na zęby zostaje naniesiony specjalny preparat Prevdent. Następnie uruchamia się jego właściwości wybielające poprzez użycie niebieskiego światła, które jest emitowane przez specjalną lampę. Zabieg pozwala uzyskać zachwycający efekt. Trwa nie dłużej niż 2 godziny, a jego rezultaty utrzymują się do 2 lat. Zaletą tego rozwiązania jest krótki czas przeprowadzenia i szybki, trwały efekt. Od razu po wyjściu z naszego gabinetu stomatologicznego możesz cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem.
  • Nakładkowe wybielanie zębów – to nowatorska metoda, która umożliwia uzyskanie wymarzonego rezultatu. W pierwszym etapie zabiegu sporządza się wycisk, który następnie przekazywany jest do pracowni protetycznej. Na jego podstawie sporządza się specjalne nakładki. W momencie kiedy zostaną dostarczone do naszego gabinetu, ustalona zostanie wizyta. W trakcie jej trwania lekarz przekazuje pacjentowi nakładki oraz specjalny preparat i udziela kompletnej instrukcji. W tej metodzie niemal cały proces odbywa się w domu. Otrzymany specyfik nakłada się na nakładki, a następnie codziennie na 2 godziny są one umieszczane na uzębienie. Pierwsze efekty zabiegu pojawiają się już po 5 dniach wykonywania wybielania. Cały proces, zazwyczaj, nie trwa dłużej niż 2 tygodnie. Niewątpliwą zaletą tej mody jest jej domowy przebieg. Tylko od Ciebie będą zależeć efekty, dodatkowo masz całkowitą kontrolę nad wybielaniem. Ażeby uzyskać naprawdę imponujący efekt zazwyczaj zalecamy stosowanie jednocześnie wybielania gabinetowego i nakładkowego.
  • Wybielanie zębów martwych – przed rozpoczęciem zabiegu wykonywana jest pełna diagnostyka, która pozwala rozeznać, czy wypełnienia kanałów są szczelne oraz czy w okolicy zęba, który ma być wybielony, nie uwidocznił się stan zapalny. Następny krok polega na szczelnej ochronie korzenia, ażeby preparat nie przeniknął w głąb kanału i nie podrażnił tkanek okołowierzchołkowych. Środek wybielający aplikuje się do komory zęba i zakłada nieprzepuszczalny opatrunek. W sytuacji jego wycieku koniecznie należy przepłukać usta wodą, a następnie niezwłocznie zgłosić się do naszego gabinetu stomatologicznego. Ostatnią częścią wybielania, po upływie dwóch tygodni, jest uzupełnienie ubytków plombą.

zobacz efekty naszych prac

Kompleksowe leczenie
Kompleksowe leczenie
Kompleksowe leczenie

Licówki z Rzeszowa

Licówka to cienki płatek, który jest przyklejany do zewnętrznej ściany zęba. Dzięki tej procedurze likwiduje się problem nieestetycznie wyglądających zębów. Licówki umożliwiają usunięcie przebarwień, które nie zostały zlikwidowane w trakcie wybielania. Metoda ta służy także do zamaskowania nieestetycznych zmian, poprawy kształtu oraz uzupełnienia utraconych kawałków zdrowych zębów. Bezspornym atutem licówek jest ich cecha, taka że nie zmieniają koloru. Dzięki temu osiągnięty efekt jest długotrwały, niemal identycznie oddający naturalne uzębienie, o idealnym kształcie i kolorze.

  • Licówki kompozytowe – metoda ta pozwala na skorygowanie kształtu zębów w krótkim czasie. Lekarz stomatologii podczas zabiegu nakłada na powierzchnię zęba materiał kompozytowy. Następnie jest on modelowany do zaplanowanego kształtu. Niewątpliwym atutem tego rozwiązania jest krótki czas, w jakim uzyskuje się transformację uśmiechu. Licówki kompozytowe są zakładane w trakcie jednej wizyty, a tym samym natychmiast zmienia się wygląd uśmiechu. Należy jednak pamiętać, że licówki kompozytowe nie są tak trwałe jak porcelanowe.
  • Licówki porcelanowe – to płatki, które zostały wykonane w pracowni protetycznej. Dlatego niezbędne jest pobranie wycisku zębów. Licówki porcelanowe są mocowane na zębach, które minimalnie zostały oszlifowane, tym samym uzyskuje się stabilną powierzchnię do przyklejenia płatków. Metoda ta wyróżnia się nie tylko dużą estetyką, która jest niemal identyczna jak naturalne zęby, ale także wielką wytrzymałością. Dzięki licówkom porcelanowym można się cieszyć olśniewającymi efektami przez długie lata.

Inlay, onlay w służbie estetyki

Zmiany próchnicowe to najczęstsze schorzenie jamy ustnej, które wymaga ingerencji z zakresu stomatologii zachowawczej. Ubytki, które powstały w wyniku leczenia, uzupełniane są materiałem kompozytowym. W ofercie naszego gabinetu posiadamy także wypełnienia typu inlay i onlay. W gruncie rzeczy są to kompozytowe lub porcelanowe odbudowy protetyczne, które cechują się dużą estetyką i trwałością. Rozwiązanie to jest stosowane w przypadku, gdy ubytki próchnicowe są zbyt rozległe oraz gdy występują uszkodzenia mechaniczne uzębienia. Wypełnienia inlay oraz onlay dadzą Ci poczucie komfortu, przez wiele lat będziesz czuł radość z pięknego uśmiechu. Przekonaj się o tym sam i już dziś zapisz się na konsultację do naszego gabinetu w Rzeszowie.

Komputerowa symulacja uśmiechu

Czy masz świadomość, że dzięki innowacyjnym technologiom, możesz jeszcze przed rozpoczęciem leczenia, zobaczyć jak będzie wyglądał twój zrekonstruowany uśmiech? W naszym gabinecie korzystamy z najnowszego oprogramowania Digital Smile Design, które pozwala na taką operację. Ponadto aplikacja ta daje możliwość dokładnego zaplanowania leczenia, dzięki czemu zwiększa się jego efektywność. Program posiada też opcje, które pozwalają zaproponować Pacjentom rozwiązania, które dadzą oczekiwane, wymarzone efekty. Ponadto dzięki zastosowaniu Digital Smile Design, cały proces leczenia jest przewidywalny, przez co znacznie wzrośnie Twój komfort psychiczny. Zweryfikuj to sam i zapisz się na konsultację.

Jeśli chcesz umówić się na wizytę to
zadzwoń pod numer 881 034 154
lub wypełnij formularz kontaktowy.

FAQ – często zadawane pytania:

Czy przed zabiegiem wybielania trzeba wymienić brzydkie wypełnienia na nowe?

Niektóre wypełnienia kompozytowe oraz korony są odporne na preparaty wybielające. W związku z tym trzeba wymienić nieestetyczne wypełnienia.

Czego należy się wystrzegać w trakcie trwania wybielania?

W trakcie wybielania nie należy spożywać: kawy, mocnej herbaty, czerwonego wina, koloryzowanych napojów, cytrusów, leków na nadkwaśność żołądka. Nie można także palić papierosów i stosować innych preparatów wybielających.

Czy substancje wybielające uszkadzają zęby?

Badania naukowe dowodzą, że zabiegi wybielające są niegroźne dla szkliwa zębów. Nie przyczyniają się do zwiększenia ryzyka powstania próchnicy oraz osłabienia struktury twardych tkanek zęba.

umów się na konsultacje

Wypełnij i wyślij formularz, aby zapisać się na konsultacje w naszym gabinesie ArsDent w Rzeszowie. Po wysłaniu formularza nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą, aby dobrać dogodny termin wizyty.

NZOZ Ars Dent
ul. Zagłoby 8/14
35-304 Rzeszów
NIP 684 184 73 57

poniedziałek - piątek: 10.00 - 20.00

gabinet@implanty.top 

     rejestracja: +48 881 034 154