cennik

stomatologia zachowawcza

Wypełnienia to jedna z podstawowych metod leczenia zębów, uszkodzonych mechanicznie bądź dotkniętych próchnicą. W przypadku płytkiego ubytku wystarczy zastosować trwałą i estetyczną plombę. Jeżeli doszło do głębszego uszkodzenia zęba w jego koronie należy podjąć tzw. leczenie kanałowe.  Przy dużych ubytkach, w ArsDent, oferujemy innowacyjną metodę pośredniego wypełnienia Inlay. Zniszczenia uzupełniane są wkładem koronowym, wykonanym w laboratorium protetycznym.

białe wypełnienie od 200
leczenie kanałowe od 350
alternatywa
inlay kompozytowy od 800

implanty

Implanty wykorzystywane są do zastąpienia utraconych korzeni zębów. W kości szczęki umieszcza się tytanową śrubę, która pełni funkcję podpory dla tzw. pracy protetycznej. Na niej zostanie zamocowana proteza, korona lub mostek. Przy niewielu lukach zębowych świetnym rozwiązaniem będzie korona lub most. Jeżeli jednak braki zębowe są duże, najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie uzupełnienia Overdenture.  Polega ono na połączeniu implantów z komfortową protezą. W ArsDent oferujemy Państwu Szwajcarskie Implanty Klasy Premium najwyższą jakość, estetykę i pełen komfort  w użytkowaniu.

implant z koroną od 5 000
most na dwóch implantach od 11 800
alternatywa
overdenture od 11800 zł

 

protezy

W sytuacji utraty kilku zębów, najprostszym sposobem ich uzupełnienia jest proteza szkieletowa. Natomiast przy całkowitym braku uzębienia, idealnym sposobem na odzyskanie pięknego uśmiechu będzie proteza akrylowa. W ArsDent zaproponujemy Państwu alternatywne sposoby poprawy wyglądu, po utracie zębów. Dla osób, które mają złe doświadczenia z tradycyjną protezą, oferujemy jej specjalną wersję – Overdenture. Mocowana jest ona na implantach.

proteza akrylowa od 1 500
proteza Szkieletowa od 2 000
alternatywa
overdenture od 11800 zł

 

korony

Wybór korony pełnoceramicznej (EstheticCrown) to gwarancja promiennego i estetycznego uśmiechu. Efekt ten uzyskujemy dzięki materiałowi, który przepuszcza światło, dzięki czemu korona wygląda niemal identycznie jak naturalny ząb. Przy konieczności odbudowy zębów, które najbardziej wykorzystywane są przy przeżuwaniu pokarmu, warto zdecydować się na koronę porcelanową wzmocnioną metalem (QualityCrown). Natomiast w przedniej części uzębienia można zastosować licówkę pełnoceramiczną, dzięki niej nie ma potrzeby szlifowania całego zęba.

korona porcelanowa (na metalu) od 800
korona pełnoceramiczna (bez metalu) od 1 500
alternatywa
licówka pełnoceramiczna od 1 800

 

mosty

Kwota, od której zaczynają się prace protetyczne w tej kategorii, dotyczy trzypunktowego mostu, który pozwala na uzupełnienie luki po jednym zębie. Cena uzależniona jest od materiału z jakiego zostaną wykonane punkty w moście – korony. O wyższej cenie decyduje także precyzja jego wykonania, a zatem wydłuża się czas przygotowania tego elementu protetycznego. Pamiętać należy, iż tak sporządzony most bardziej zwiększa estetykę jamy ustnej. Alternatywą do mostu jest odbudowa zęba z użyciem implantu z koroną. Dzięki wykonaniu wszczepu, rezygnuje się z szlifowania sąsiadujących zębów, a także zapobiega zanikowi kości.

most porcelanowy (na metalu)

od 3 850
most pełnoceramiczny (bez metalu) od 5 500
alternatywa
ząb na implancie od 2 000

 

profilaktyka

Właściwa profilaktyka i prawidłowo wykonywana pielęgnacja jamy ustnej w domu, to przepis na zdrowy i piękny uśmiech. Dlatego zapraszamy do działu higienizacji w ArsDent, gdzie skorzystają Państwo z profesjonalnych metod oczyszczenia zębów, a także dowiedzą się, jak dbać o nie w domu. Higienizacja obejmuje skaling (usuwanie kamienia nazębnego), polerowanie oraz piaskowanie (usuwanie osadu i przebarwień). Osoby zmagające się z chorobami periodontologicznymi (chorobami przyzębia obejmującymi dziąsła, ozębną oraz kości) zachęcamy do skorzystania z usługi root planningu, czyli wygładzenia korzenia.

kompleksowa higienizacja 390
pakiet higienizacyjny GENTLE STRONG 500

chirurgia stomatologiczna

Współczesna medycyna daje wiele możliwości leczenia zębów. Nadal jednak nie jest doskonała i niekiedy wymusza na nas decyzję o usunięciu zębów. Korzystając z usług w ArsDent mają Państwo pewność, że Nasi specjaliści podejmą wszelkie próby ratowania uzębienia. Jeżeli jednak wystąpi konieczność usunięcia zęba zapewniamy kompleksową i profesjonalną usługę chirurgiczną, także w przypadku „ósemek”. Ponadto Nasi chirurdzy podejmują się wielu skomplikowanych zabiegów, w zależności od problemów i luk w uzębieniu pacjentów. Specjalnością Kliniki ArsDent, z zakresu chirurgii stomatologicznej, jest wszczepianie implantów. Oferujemy także zabieg regeneracji kości lub podnoszenia dna zatoki szczękowej, co pozwala na stworzenie idealnych warunków do osadzenia implantów zębowych.

usunięcie zęba od 250
alternatywa
implantacja natychmiastowa
– nowy ząb w jeden dzień
od 4 500

wybielanie

Zapraszamy na indywidualne konsultacje z dziedziny wybielania zębów. W ArsDent oferujemy wybielanie metodą nakładkową, która daje wyśmienite efekty, jak również jest przyjazna dla naszych zębów. Z kolei stosując metodę Prevdent osiągniemy genialny efekt bieli, przy całkowitym braku uczucia nadwrażliwości.

wybielanie nakładkowe od 800
wybielanie Prevdent od 1 800

konsultacje

konsultacja ogólna
implantologiczna lub protetyczna
od 190
konsultacja zdalna
telefoniczna lub Skype z dr Walewskim
od 290

umów się na konsultacje

Wypełnij i wyślij formularz, aby zapisać się na konsultacje w naszym gabinesie ArsDent w Rzeszowie. Po wysłaniu formularza nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą, aby dobrać dogodny termin wizyty.

     rejestracja: +48 881 034 154