o nas

Łukasz Walewski

lekarz stomatolog

W 2001 roku zostałem Absolwentem Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie. Okres studiów był dla mnie wyjątkowym czasem – kształtowania charakteru oraz precyzowania planów zawodowych, również tych dotyczących przyszłego miejsca pracy. Mój wyobrażony gabinet miał być, dla potencjalnych klientów, przestrzenią bezpieczeństwa, zaufania, profesjonalizmu i komfortu.

Wiedziałem, że w mojej profesji ważna jest praktyka i doświadczenie. To właśnie te dwa czynniki sprawiają, że ludzie decydują się na leczenie stomatologiczne, które nie cieszy się największą sympatią wśród Polaków. Ja jednak od początku chciałem stworzyć taką atmosferę, by bliżej nam było do klimatu gabinetów kosmetycznych niż leczniczych. Dlatego już w trakcie studiów odbyłem praktyki i staż w wiodących europejskich i amerykańskich ośrodkach akademickich, m.in. University of Liverpool UK (2000) i University of Baltimore USA (2001).

Po uzyskaniu dyplomu pracowałem przez dwa lata jako wolontariusz w Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Rzeszowie. Obecnie specjalizuję się w chirurgii, a swoją wiedzę stale pogłębiam uczestnicząc w krajowych i zagranicznych szkoleniach oraz stażach. Staram się także publikować artykuły z tej dziedziny na naszej, wciąż się rozbudowującej, stronie internetowej.

Wiedząc jak ważny jest zdrowy styl życia oraz chcąc być wiarygodnym wobec swoich klientów w życiu prywatnym jestem pasjonatem sportów wytrzymałościowych. W 2015 roku zdobyłem tytuł Mistrza Polski Lekarzy w Triathlonie na Dystansie Olimpijskim. Poza tym uwielbiam uczyć się języków obcych, stąd biegle władam językiem angielskim i słowackim.

Mam nadzieję, że w ArsDent, dzięki zaangażowaniu naszego Zespołu, spotkają się Państwo z życzliwością i pomocą, co zaowocuje zdrowym i pięknym uśmiechem.

Paulina Pawłowicz

lekarz dentysta

 

Pacjentów przyjmuję w taki sposób, w jaki sama chciałabym być przyjęta – z szacunkiem, empatią i w przyjaznej atmosferze.

W trakcie leczenia wykazuję się dbałością o komfort pacjenta, starannością pracy oraz ogromną delikatnością wykonywanych procedur. Pomimo młodego wieku mam za sobą wiele kursów oraz setki wyleczonych pacjentów.

Obecnie specjalizuję się w leczeniu zachowawczym.

Angelika Przybylska

higienistka

Moja praca ma charakter dualistyczny: poprzez zabiegi profilaktyki dbam o zdrowie jamy ustnej, jednocześnie edukując pacjenta – jak prawidłowo dbać o zęby.

Swój zawód traktuję jako powołanie, lubię pracować z ludźmi, do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie. Ważne jest dla mnie nawiązywanie relacji, bycie przy pacjencie przez cały okres leczenia.

Uwielbiam moment, kiedy pacjenci po zakończonym leczeniu porównują zmianę w swoim wyglądzie – często jest to tez zmiana w nich. Uśmiech ma moc łamania barier, pomaga w kontaktach międzyludzkich i w pracy.

Aleksandra Żuraw

rejestratorka

Jako rejestratorka medyczna chciałabym aby pacjent od momentu przekroczenia progu naszego gabinetu czuł się komfortowo.Będąc pierwszą osobą mającą kontakt z pacjentem w gabinecie staram się być dla nich przyjazna i nawiązać z nimi relację.

Do wszystkich pacjentów podchodzę indywidualnie i profesjonalnie, a jednocześnie przyjaźnie i z sympatią.

dlaczego my?

W ArsDent najważniejsi są dla nas pacjenci.

  • Doświadczenie z zakresu chirurgii i endodoncji - pozwala nam zachować i wyleczyć zęby, pierwotnie przeznaczone do usunięcia.
  • Precyzja - w trakcie leczenia używamy specjalistycznych narzędzi, takich jak mikroskopy i lupy powiększające, ażeby operować na małej powierzchni zabiegowej.
    Doświadczenie i kompetencje w zakresie implantologii – stosujemy najnowsze procedury lecznicze, opracowane przez International Team of Implantology*. 
  • Umiejętność słuchania i dopasowanie do potrzeb i oczekiwań Pacjentów - dobieramy metody leczenia uwzględniające oczekiwania, stan zdrowia oraz możliwości finansowe Pacjentów.
  • Wysoko wykwalifikowany i stale poszerzający swoją wiedzę personel medyczny

* Międzynarodowy Zespół do spraw Implantologii

korzyści

Korzystając z ArsDent mają Państwo zagwarantowane:

  • kompleksowe przeglądy, podczas których wykonujemy m.in.: higienizację, piaskowanie, scaling (usuwanie kamienia nazębnego z powierzchni zębów), polerowanie, lakierowanie fluorem, przegląd właściwy oraz zdjęcia zgryzowe
  • informacje o wizytach kontrolnych i okresowych przeglądach, dzięki systematycznemu monitorowaniu przez nasz personel terminarza zabiegów
  • możliwość korzystania z promocji i ofert, przygotowanych specjalnie dla naszych stałych Pacjentów

Przede wszystkim, my zawsze mamy czas dla naszych Pacjentów.

umów się na konsultacje

Wypełnij i wyślij formularz, aby zapisać się na konsultacje w naszym gabinesie ArsDent w Rzeszowie. Po wysłaniu formularza nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą, aby dobrać dogodny termin wizyty.

NZOZ Ars Dent
ul. Zagłoby 8/14
35-304 Rzeszów
NIP 684 184 73 57

poniedziałek - piątek: 10.00 - 20.00

gabinet@implantyrzeszow.pl