o nas

Łukasz Walewski

lekarz stomatolog

W 2001 roku zostałem Absolwentem Wydziału Stomatologii Akademii Medycznej w Lublinie. Okres studiów był dla mnie wyjątkowym czasem – kształtowania charakteru oraz precyzowania planów zawodowych, również tych dotyczących przyszłego miejsca pracy. Mój wyobrażony gabinet miał być, dla potencjalnych klientów, przestrzenią bezpieczeństwa, zaufania, profesjonalizmu i komfortu.

Wiedziałem, że w mojej profesji ważna jest praktyka i doświadczenie. To właśnie te dwa czynniki sprawiają, że ludzie decydują się na leczenie stomatologiczne, które nie cieszy się największą sympatią wśród Polaków. Ja jednak od początku chciałem stworzyć taką atmosferę, by bliżej nam było do klimatu gabinetów kosmetycznych niż leczniczych. Dlatego już w trakcie studiów odbyłem praktyki i staż w wiodących europejskich i amerykańskich ośrodkach akademickich, m.in. University of Liverpool UK (2000) i University of Baltimore USA (2001).

Po uzyskaniu dyplomu pracowałem przez dwa lata jako wolontariusz w Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Rzeszowie. Obecnie specjalizuję się w chirurgii, a swoją wiedzę stale pogłębiam uczestnicząc w krajowych i zagranicznych szkoleniach oraz stażach. Staram się także publikować artykuły z tej dziedziny na naszej, wciąż się rozbudowującej, stronie internetowej.

Wiedząc jak ważny jest zdrowy styl życia oraz chcąc być wiarygodnym wobec swoich klientów w życiu prywatnym jestem pasjonatem sportów wytrzymałościowych. W 2015 roku zdobyłem tytuł Mistrza Polski Lekarzy w Triathlonie na Dystansie Olimpijskim. Poza tym uwielbiam uczyć się języków obcych, stąd biegle władam językiem angielskim i słowackim.

Mam nadzieję, że w ArsDent, dzięki zaangażowaniu naszego Zespołu, spotkają się Państwo z życzliwością i pomocą, co zaowocuje zdrowym i pięknym uśmiechem.

Angelika Przybylska

higienistka

Moja praca ma charakter dualistyczny: poprzez zabiegi profilaktyki dbam o zdrowie jamy ustnej, jednocześnie edukując pacjenta – jak prawidłowo dbać o zęby.

Swój zawód traktuję jako powołanie, lubię pracować z ludźmi, do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie. Ważne jest dla mnie nawiązywanie relacji, bycie przy pacjencie przez cały okres leczenia.

Uwielbiam moment, kiedy pacjenci po zakończonym leczeniu porównują zmianę w swoim wyglądzie – często jest to tez zmiana w nich. Uśmiech ma moc łamania barier, pomaga w kontaktach międzyludzkich i w pracy.

Ilona Czech

rejestratorka

Jestem Absolwentką Uniwersytetu Rzeszowskiego i uwielbiam pracować z ludzmi.

W swojej pracy staram się, aby każdy pacjent poczuł się wyjątkowy. Wykazuje się dużą empatią i zrozumieniem dla wszystkich podopiecznych. Przyjemna atmosfera, powinna towarzyszyć od samego wejścia do stomatologa i to staram się osiągać każdego dnia. Lubię zorganizowaną pracę, a praca w dobrym zespole pozwala na poczucie bezpieczeństwa przez każdego pacjenta.

Bardzo zależy mi, aby pacjenci wchodząc do gabinetu stomatologicznego nie czuli się zdenerwowani. Staram się pomagać im rozwiązywać problemy. Swoją wiedzę poszerzam dzięki szkoleniom oraz artykułom ze świata stomatologii, aby móc bez problemu odpowiedzieć na każde pytanie naszych pacjentów.

Oliwia Kabaj-Strugała

lekarz dentysta

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Od początku studiów jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Stale podnoszę swoje kompetencje zawodowe, uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach. Ukończyłam m.in. III-stopnie Endoakademii oraz liczne kursy z odbudowy zębów w odcinkach przednim i bocznym.

Zajmuję się leczeniem zachowawczym i leczeniem endodontycznym. Każdy pacjent jest dla mnie motywacją do ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań i podążania za najnowszymi metodami leczenia. Zabiegi wykonuję w powiększeniu za pomocą lup stomatologicznych lub mikroskopu.

Tworzę przyjazną atmosferę w gabinecie, aby pacjenci czuli się swobodnie i komfortowo na fotelu dentystycznym. Praca daje mi dużo satysfakcji, zwłaszcza gdy widzę uśmiech i wdzięczność na twarzach pacjentów.

Prywatnie jestem miłośniczką podróży oraz rywalizacji na korcie do squasha.

dlaczego my?

W ArsDent najważniejsi są dla nas pacjenci.

  • Doświadczenie z zakresu chirurgii i endodoncji - pozwala nam zachować i wyleczyć zęby, pierwotnie przeznaczone do usunięcia.
  • Precyzja - w trakcie leczenia używamy specjalistycznych narzędzi, takich jak mikroskopy i lupy powiększające, ażeby operować na małej powierzchni zabiegowej.
    Doświadczenie i kompetencje w zakresie implantologii – stosujemy najnowsze procedury lecznicze, opracowane przez International Team of Implantology*. 
  • Umiejętność słuchania i dopasowanie do potrzeb i oczekiwań Pacjentów - dobieramy metody leczenia uwzględniające oczekiwania, stan zdrowia oraz możliwości finansowe Pacjentów.
  • Wysoko wykwalifikowany i stale poszerzający swoją wiedzę personel medyczny

* Międzynarodowy Zespół do spraw Implantologii

korzyści

Korzystając z ArsDent mają Państwo zagwarantowane:

  • kompleksowe przeglądy, podczas których wykonujemy m.in.: higienizację, piaskowanie, scaling (usuwanie kamienia nazębnego z powierzchni zębów), polerowanie, lakierowanie fluorem, przegląd właściwy oraz zdjęcia zgryzowe
  • informacje o wizytach kontrolnych i okresowych przeglądach, dzięki systematycznemu monitorowaniu przez nasz personel terminarza zabiegów
  • możliwość korzystania z promocji i ofert, przygotowanych specjalnie dla naszych stałych Pacjentów

Przede wszystkim, my zawsze mamy czas dla naszych Pacjentów.

umów się na konsultacje

Wypełnij i wyślij formularz, aby zapisać się na konsultacje w naszym gabinesie ArsDent w Rzeszowie. Po wysłaniu formularza nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą, aby dobrać dogodny termin wizyty.

NZOZ Ars Dent
ul. Zagłoby 8/14
35-304 Rzeszów
NIP 684 184 73 57

poniedziałek - piątek: 10.00 - 20.00

gabinet@implanty.top 

     rejestracja: +48 881 034 154