protetyka

Dając naszym Pacjentom nieskazitelny i promienny uśmiech, ofiarujemy im pewność siebie, młody wygląd, pełnię urody i poprawę jakości życia.

Najnowsze rozwiązania protetyczne to nasza specjalność.

licówki

Licówki stosujemy w celu poprawy estetyki uśmiechu, tym samym czynimy go perfekcyjnym.

Twój wymarzony Hollywood smile możemy uzyskać wykonując korektę kształtu, koloru i drobnych wad estetycznych, dzięki tej mało inwazyjnej metodzie.

inlay / onlay

Pacjentom ceniącym estetykę oraz trwałość wypełnień zębów, zamiast kompozytowych plomb, proponujemy pełnoceramiczne wypełnienia typu: Inlay, Onlay.

Są to wkłady koronowe, którymi uzupełniamy rozległe ubytki w zębach bocznych tj. przedtrzonowcach i trzonowcach.

korony

Kiedy utrata tkanek własnych zęba jest na tyle duża, że nie jest możliwe zastosowanie wypełnienia inlay oraz licówki, w celu rekonstrukcji uzębienia, stosujemy korony.

Często zdarzają się sytuacje kliniczne, w których wykonuje się odbudowę koroną, w zębach po przeprowadzonym leczeniu kanałowym.

mosty

W Klinice ArsDent wykonujemy również najlepszej jakości mosty protetyczne. Stosuje się je w sytuacjach gdy na wszczepienie implantu nie pozwalają uwarunkowania zdrowotne, psychiczne czy finansowe Pacjenta.

Protetyka to dział stomatologii poświęcony, nie tylko odtwarzaniu pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych, ale także poprawie wyglądu naszego uśmiechu.

Uzyskanie najbardziej satysfakcjonujących efektów wymaga odpowiedniej diagnostyki, prezentacji wszystkich możliwych rozwiązań i wspólnego z Pacjentem wyboru optymalnej metody leczenia.

W zależności od sytuacji klinicznej, oferujemy Państwu najlepsze rozwiązania protetyczne stosowane w klinikach na całym świecie, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Pacjenta, dbając równocześnie, aby funkcjonalność współgrała z estetyką i ceną usługi.

Nie boimy podejmować się trudnych wyzwań, a ciągłe doskonalenie i poznawanie najnowszych procedur medycznych, daje nam możliwość zadowolenia każdego, nawet najbardziej wymagającego Pacjenta.

umów się na konsultacje

Wypełnij i wyślij formularz, aby zapisać się na konsultacje w naszym gabinesie ArsDent w Rzeszowie. Po wysłaniu formularza nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą, aby dobrać dogodny termin wizyty.

     rejestracja: +48 881 034 154