stomatologia

ArsDent spełnia oczekiwania Pacjentów, pragnących korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, które funkcjonują aktualnie w tym dziale medycyny.

Kierujemy swoje usługi do odbiorców, którzy liczą na usługi dentystyczne na najwyższym poziomie. Wykonywane są przez pracowników posiadających dużą wiedzę, doświadczenie oraz wysokie kompetencje i kwalifikacje.

Wszystkie nasze działania wykonywane są dla dobra Pacjenta, nadrzędnym naszym celem jest odzyskanie przez niego zdrowia. W procesie tym dostosowujemy się do potrzeb i oczekiwań Pacjentów. Każdy, nawet najprostszy proces leczniczy, przeprowadzamy z największą precyzją, zaangażowaniem i starannością.

Kierujemy się fachową wiedzą i najlepszymi wzorcami sztuki lekarskiej.

Zdrowie Pacjenta jest dla nas nadrzędną wartością, zaś największą nagrodą Jego zadowolenie z uzyskanych efektów – zarówno w zakresie poprawy stanu zdrowia, uzębienia, jak i estetyki.

endodoncja

Doświadczenie oraz duże kwalifikacje, z zakresu chirurgii i endodoncji, pozwalają nam zachować i wyleczyć zęby, pierwotnie przeznaczone do usunięcia.

Specjalizujemy się w wymagającym niezwykłej precyzji i dokładności leczeniu kanałowym, do którego wykorzystujemy najnowszy sprzęt mikroskopowy i endometryczny.

stomatologia zachowawcza

Piękny i zdrowy uśmiech jest efektem, nie tylko profesjonalnych zabiegów stomatologicznych, ale również systematycznie i konsekwentnie prowadzonej profilaktyki. W Klinice ArsDent szczególny nacisk kładziemy również na stomatologię zachowawczą oferując m.in.: ​

  • kompleksowe i profesjonalne przeglądy okresowe
  • bezpłatny instruktaż higieny jamy ustnej
  • lakierowanie zębów

Stomatologia zachowawcza polega na profilaktyce jamy ustnej oraz leczeniu następstw próchnicy, a także odbudowie zębów w taki sposób, by jak najbardziej przypominały one te naturalne, pod względem kształtu i koloru. Dzięki leczeni zachowane są funkcje uzębienia, jak i estetyka uśmiechu .

Pamiętaj! Początkowe zmiany próchnicowe są odwracalne, ale tylko pod warunkiem wczesnego rozpoznania i odpowiedniego leczenia.

stomatologia estetyczna

Piękny, promienny, naturalny i zdrowy uśmiech to nie tylko klucz do sukcesu w życiu osobistym i zawodowym, ale także to nasza wizytówka, dodająca pewności siebie oraz podkreślająca naszą osobowość i urodę. Dzięki nieskazitelnemu uśmiechowi, łatwiej nawiązujemy kontakty i relacje międzyludzkie oraz zyskujemy akceptację otoczenia.

Naszą pasją jest stomatologia estetyczna. Wiemy, że dając naszym Pacjentom piękny uśmiech, ofiarujemy im dobre samopoczucie, młody wygląd oraz satysfakcję ze swojej urody.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wciąż poszerzamy swoją ofertę, proponując najnowocześniejsze procedury i zabiegi stomatologiczne, między innymi takie jak:

implanty wiodących systemów (Straumann, Nobel BioCare, Thommen Medical)

korony i mosty, w tym również wykonywane w systemie Procera AllCeram oraz z tlenku cyrkonu

kompleksowe leczenie periodontologiczne, w tym odbudowa otaczających tkanek (kości i dziąsła)

leczenie endodontyczne, wykorzystujące najnowsze technologie i procedury medyczne, w celu naprawy stałych zębów,
gdyż ich leczenie jest dla nas zawsze priorytetowe,

kompleksową diagnostykę, umożliwiającą precyzyjną identyfikację stanu istniejącego
np. RVG, Simplant

sterowaną regenerację tkanki kostnej GBR

leczenie estetyczne, skierowane do Pacjentów pragnących prezentować nieskazitelny, perfekcyjny uśmiech

Podczas pierwszej wizyty w Klinice, w czasie konsultacji z lekarzem, staramy się uzyskać informacje na temat ogólnego stanu zdrowia Pacjenta. Lekarz ponadto określa jakie są oczekiwania Pacjenta wobec leczenia oraz wymogi estetyczne. W trakcie rozmowy pyta również oto, czy Pacjent znajdował się w ciągu ostatnich dziesięciu lat pod specjalistyczną opieką lekarską oraz czy miał wykonywane jakiekolwiek operacje. Wywiad obejmuje także pytania dotyczące przyjmowania leków, w tym również nasennych, uspokajających lub antydepresyjnych.

Pełna odpowiedź powinna dać nam ogólny obraz stanu zdrowia Pacjenta, szczególną uwagę zwracamy na choroby serca, płuc wątroby, nerek, ewentualną cukrzycę, choroby tarczycy czy zaburzenia krzepnięcia. U osób w wieku średnim, w tym głównie kobiet, ważny jest również wywiad pod kątem osteoporozy.

Podstawowym elementem wywiadu jest także badanie jamy ustnej, podczas którego zawsze ze strony lekarza padają pytania o:

•  nawyki higieniczne
•  występowanie stanów zapalnych jamy ustnej
•  krwawienia dziąseł

Ponieważ regularne palenie papierosów osłabia zdolności regeneracyjne tkanek miękkich oraz przyczynia się do łatwiejszego odkładania osadów na zębach i uzupełnieniach protetycznych, rozmowa na ten temat z „palaczami” jest bardzo ważnym elementem, w tej części leczenia. W ostatnim etapie wywiadu, Pacjent wypełnia ankietę, dotyczącą swojego stanu zdrowia, w której odpowiada zgodnie z aktualnym stanem wiedzy, a na końcu potwierdza prawdziwość danych własnoręcznym podpisem.

umów się na konsultacje

Wypełnij i wyślij formularz, aby zapisać się na konsultacje w naszym gabinesie ArsDent w Rzeszowie. Po wysłaniu formularza nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą, aby dobrać dogodny termin wizyty.

     rejestracja: +48 881 034 154