stabilna proteza na implantach

Strata zębów łączy się nie tylko z zaburzeniem estetyki uśmiechu, ale również z utratą pełnej funkcjonalności jamy ustnej. Jedzenie rozmaitych pokarmów to dla Ciebie problem?

A może boisz się negatywnej reakcji innych ludzi, bo pojawiły się wady w wymowie?

Pozwól, że Ci pomożemy, umów się na wizytę do gabinetu ArsDent. Nasz zespół przywróci Ci pełne piękno Twojej twarzy.

O co chodzi z tą protetyką?

 

Protetyka to dział stomatologii, który zajmuje się odtwarzaniem funkcjonalnym i estetycznym uzębienia. Do usunięcia pojedynczej luki po utracie zęba stosuje się korony protetyczne, kilku obok siebie – mosty protetyczne.

W przypadku absolutnego bezzębia, stosuje się protezy. Wymienione środki pozwalają na rekonstrukcję utraconego uzębienia, a tym samym na pełne przywrócenie funkcjonalności jamy ustnej.

Jeśli borykasz się z takimi kłopotami to zapraszamy Cię do gabinetu ArsDent. Nasz zespół potrafi urzeczywistnić Twoje marzenie o pięknym, idealnym uśmiechu.

Eksperci od skutecznych rozwiązań!

 

Proteza pozwala efektywnie i estetycznie zrekonstruować utracone zęby.

Dzięki temu odtwarzana jest pełna funkcjonalność jamy ustnej. Tego typu rozwiązanie występuje w postaci ruchomej odbudowy protetycznej lub mocowanej na stałe. W naszym gabinecie rekomendujemy rekonstrukcję protetyczną mocowaną na implantach. Tego typu rozwiązanie pozbawione jest wad, jakie posiadają tradycyjne protezy, takie jak brak komfortu użytkowania, tendencje do wypadania oraz ograniczenie funkcjonalności jamy ustnej.

Proteza na implantach odtwarza więc najbardziej zbliżoną do natury efektywność. Pacjenci mogą więc ponownie cieszyć się pełnią życia. W gabinecie ArsDent dostosowujemy się do Twoich oczekiwań, zaproponujemy najlepsze, najnowocześniejsze rozwiązania. Dzięki doświadczonemu zespołowi zyskujesz gwarancję, że skutecznie i bez problemu spełnimy twoje marzenie o pełnym oraz olśniewającym uśmiechu.

zobacz efekty naszych prac

Kompleksowe leczenie

Proteza ruchoma mocowana na implantach

to wyciągana rekonstrukcja protetyczna, która jest przymocowana do implantów, które zostały wszczepione w miejsce po utraconych korzeniach. W zależności od potrzeb i indywidualnych predyspozycji pacjenta stosujemy różnego rodzaju zatrzaski: locatory (zatrzaski tytanowe), metalowe lub cyrkonowe belki (część łącząca i wzmacniająca implanty), które są wykorzystywane w skomplikowanych przypadkach kostnych. Protezy ruchome mocowane na implantach zapewniają duży komfort użytkowania, tym samym śmiech i spożywanie posiłków to czysta przyjemność, a obawy iż rekonstrukcja wypadnie w najmniej oczekiwanej sytuacji, to mglista przeszłość…

Protezy stałe na implantach

są stosowane w przypadku całkowitego bezzębia. Pierwsza część leczenia, w takim przypadku, polega na wszczepienie implantów (małych tytanowych śrubek) w miejscu po usuniętych korzeniach. Do nich mocowane są specjalne łączniki, które pozwalają na trwałe osadzenie odbudowy protetycznej. Rozwiązanie tego typu charakteryzuje się bardzo dużym komfortem użytkowania oraz największą estetyką. Użycie tej metody sprawia, że przywrócona zostaje pełna użyteczność jamy ustnej. Ponadto wszczepienie implantów hamuje postępujący zanik kości, tym samym zostaje zachowana estetyka tej części twarzy.

All-on-4

to nowatorska metoda, która polega na wszczepieniu 4 implantów, do których natychmiast mocowana jest odbudowa protetyczna. Rozwiązanie to pozwala na bezzwłoczne obciążenie implantów przez tymczasową protezę. Tym samym w ciągu jednego dnia odmieni się Twoje życie. Znów będziesz mógł/mogła uśmiechać się do świata. Po zagojeniu się ran wokół implantów, możliwe jest osadzenie protezy, która będzie używana przez całe życie.

umów się na konsultacje

Wypełnij i wyślij formularz, aby zapisać się na konsultacje w naszym gabinesie ArsDent w Rzeszowie. Po wysłaniu formularza nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą, aby dobrać dogodny termin wizyty.

     rejestracja: +48 881 034 154