Cennik usług

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
Białe wypełnienie od 200 zl

Wypełnienia to jedna z podstawowych metod leczenia zębów, które zostały uszkodzone mechanicznie bądź dotknięte próchnicą. W przypadku płytkiego ubytku wystarczy zastosować trwałą i estetyczną plombę. Jeżeli doszło do głębszego uszkodzenia zęba w jego koronie należy podjąć tzw. leczenie kanałowe.

 

Przy dużych ubytkach w Ars Dent Clinic oferujemy innowacyjną metodę pośredniego wypełnienia Inlay, które wykonywane jest poza jamą ustną - w laboratorium protetycznym.

Leczenie kanałowe od 250 zł
ALTERNATYWA
Inlay kompozytowy

od 600 zł

 

 

IMPLANTY
Implant z koroną od 5000 zł

Implanty wykorzystywane są do zastąpienia utraconych korzeni zębów, poprzez umieszczenie ich w kości szczęki. Pełnią więc funkcję podpory dla pracy protetycznej, która ma zostać zamocowana: protezy, korony lub mostu.

 

Przy kilku lukach zębowych świetnym rozwiązaniem będzie korona lub most. Jeżeli jednak braki zębowe są liczne najlepszym rozwiązaniem będzie Overdenture, który łączy implanty z komfortową protezą. W Ars Dent Clinic oferujemy Państwu najwyższą jakość, estetykę i pełen komfort w użytkowaniu.

Most na dwóch implantach od 11000 zł
ALTERNATYWA
Overdenture od 9900 zł

 

PROTEZY
Proteza akrylowa od 1500

Przy braku kilku zębów najprostszym rozwiązaniem będzie zastosowanie protezy szkieletowej, z kolei przy całkowitym utraceniu zębów idealna będzie proteza akrylowa.

W Ars Dent Clinic znajdą jednak Państwo na wszystko alternatywę. Tym razem, dla osób, które mają złe doświadczenia z tradycyjną protezą oferujemy specjalną protezę Overdenture, która mocowana jest na implantach.

Proteza Szkieletowa od 2000
ALTERNATYWA
Overdenture od 9900 zł

 

KORONY
Korona porcelanowa (na metalu) od 800 zł

Korona pełnoceramiczna (EstheticCrown) daje rezultaty pięknego, promiennego i estetycznego uśmiechu. Zawdzięczamy to najwyższej jakości materiału, który przepuszcza światło, dzięki czemu korona wygląda niemal identycznie jak naturalny ząb. Przy konieczności odbudowy zębów, które najmocniej wykorzystywane są przy przeżuwaniu pokarmu, warto zdecydować się na koronę porcelanową wzmocnioną metalem (QualityCrown). Natomiast w przedniej części uzębienia można zastosować licówkę pełnoceramiczną, przy której nie ma potrzeby całkowitego oszlifowania zęba.

Korona pełnoceramiczna (bez metalu) od 1500 zł
ALTERNATYWA
Licówka pełnoceramiczna od 1700

 

MOSTY

Most porcelanowy (na metalu)

od 3650 zł

Kwota, od której zaczynają się prace protetyczne w tej kategorii, dotyczy trzypunktowego mostu, który pozwala na uzupełnienie braku jednego zęba. Cena uzależniona jest od materiału z jakiego zostaną wykonane punkty w moście, czyli korony. Wyższa cena to dłuższy czas przygotowania, zwiększona precyzyjność oraz jeszcze większa estetyka. Mamy jednak alternatywę w postaci odbudowy zęba z użyciem implantu z koroną, dzięki czemu nie będzie konieczności szlifowania sąsiadujących zębów, a także zapobiegniemy zanikowi kości.

Most pełnoceramiczny (bez metalu) od 5500 zł
ALTERNATYWA
Ząb na implancie od 2000 zł

 

PROFILAKTYKA
Skaling i polerowanie od 200 zł

 

Właściwa profilaktyka i prawidłowo wykonywane zabiegi domowe to podstawa zdrowego i pięknego uśmiechu. Dlatego zapraszamy do działu higienizacji Ars Dent Clinic, gdzie skorzystają Państwo z metod profesjonalnego czyszczenia zębów, a także dowiedzą się, jak robić to w domu.

Hignienizacja obejmuje skaling (usuwanie kamienia nazębnego), polerowanie oraz piaskowanie (usuwanie osadu i przebarwień). Osoby zmagające się z chorobami periodontologicznymi (choroby przyzębia: dziąsło, ozębna, kość) zachęcamy do skorzystania z usługi root planningu, czyli wygładzenia korzenia.

Kompleksowa higienizacja od 250 zł

 

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA
Usunięcie zęba  od 250 zł

Współczesna medycyna daje wiele możliwości w leczeniu zębów. Mimo to nadal nie jest doskonała i niekiedy wymusza na nas decyzję o usunięciu zębów. Korzystając z usług Ars Dent Clinic mogą Państwo mieć pewność, że Nasi specjaliści podejmą wszelkie próby ratowania uzębienia. Jeżeli jednak wystąpi konieczność usunięcia zapewniamy kompleksową i profesjonalną usługę chirurgiczną, także w przypadku „ósemek”. Ponadto Nasi chirurdzy podejmują się wielu skomplikowanych zabiegów, w zależności od problemów i braków zębowych pacjentów. Chirurgia stomatologiczna Ars Dent Clinic to jednak przede wszystkim wszczepianie implantów. Oferujemy także zabieg regeneracji kości bądź podnoszenia dna zatoki szczękowej, co pozwala na stworzenie idealnych warunków do umocowania implantów zębowych.

   
ALTERNATYWA
Odbudowa  kości od 3000 zł

 

WYBIELANIE
Wybielanie Nakładkowe 800 zł

Zapraszamy na indywidualne konsultacje w sprawie wybielania zębów. W Ars Dent Clinic oferujemy wybielanie metodą nakładkową, która jednocześnie daje wspaniałe efekty, jak i jest przyjazna dla naszych zębów. Z kolei metodą Prevdent osiągniemy genialne efekty, przy całkowitym braku uczucia nadwrażliwości.

Wybielanie Prevdent 1500 zł

 

 

Zarejestruj się!

Zostaw numer, a nasza rejestratorka skontaktuje się z Tobą.

Aktualności