Cennik usług

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
Białe wypełnienie od 200 zl Jeżeli próchnica jest płytka, do jej usunięcia wystarczy najczęściej wypełnienie. W Ars Dent  Clinic stosujemy wyłącznie “plomby”, które są bardzo trwałe i estetyczne. Jeżeli jednak próchnica wdarła się do korony zęba, niezbędnym może się okazać leczenie kanałowe. W zależności od rodzaju zęba, będzie on wymagał jednego lub kilku kanałów do przeleczenia. W przypadku utraty dużych powierzchni zęba, alternatywą dla wypełnienia może być Inlay, wykonany w laboratorium protetycznym.
Leczenie kanałowe od 250 zł
ALTERNATYWA
Inlay kompozytowy

od 500 zł

 

 

IMPLANTY
Implant z koroną od 4950 zł

W zależności czy brakuje Ci jednego czy więcej zębów, Twoje leczenie będzie wymagało większej liczby implantów. W przypadku małej ilości zębów do odtworzenia, rozwiązaniem będą implanty z korona lub mostem.

Jeżeli brakuje Ci wszystkich zębów, lub te które posiadasz nadają się do usunięcia, alternatywą dla kilkunastu implantów może być Overdenture - rozwiązanie łączące w sobie implanty ze specjalną, stabilną i komfortową protezą.

Most na dwóch implantach od 10900 zł
ALTERNATYWA
Overdenture od 9900 zł

 

PROTEZY
Proteza akrylowa od 1200

Jeżeli poszukujesz najprostszego rozwiązania, idealnym będzie proteza akrylowa lub szkieletowa. Rodzaj będzie zależny od tego czy straciłeś wszystkie zęby (akrylowa) czy brakuje Ci tylko kilku (szkieletowa). Jeżeli jednak masz doświadczenie z tradycyjną protezą i nie akceptujesz jej słabych stron (wypadanie, brak komfortu itp.), a do tego szukasz nowoczesnych rozwiązań na kompletny brak zębów, najlepszym będzie Overdenture, czyli specjalna proteza solidnie zamocowana na implantach.

Proteza Szkieletowa od 1600
ALTERNATYWA
Overdenture od 9900 zł

 

KORONY
Korona porcelanowa (na metalu) od 700 zł

Jeżeli zależy Ci na najwyższej estetyce uśmiechu, sugerujemy koronę pełnoceramiczną (EstheticCrown), która przepuszczając światło, imituje do złudzenia naturalny ząb. Korona porcelanowa na podbudowie z metalu (QualityCrown) jest trwalszym materiałem, często wykorzystywanym do odbudowy zębów, którymi żujemy pokarm. Jeżeli jednak Twój ząb nie wymaga wzmocnienia i znajduje się w przednim odcinku, alternatywą może być licówka pełnoceramiczna, która nie wymaga kompletnego oszlifowania zęba.

Korona pełnoceramiczna (bez metalu) od 1500 zł
ALTERNATYWA
Licówka pełnoceramiczna od 1700

 

MOSTY

Most porcelanowy (na metalu)

od 3650 zł Podobnie jak korony zębów, różnica w cenie polega na materiale z jakiego wykonane są punkty w moście (czyli korony). Droższe rozwiązanie jest bardziej estetyczne, wymaga większej precyzji i czasu na ich wykonanie. Wskazana cena to koszt trzy-punktowego mostu, uzupełniającego brak jednego zęba. Alternatywą jest odbudowa zęba przy użyciu implantu z koroną. Dzięki temu rozwiązaniu, nie musimy szlifować sąsiadujących zębów oraz zapobiegamy zanikowi kości.
Most pełnoceramiczny (bez metalu) od 5400 zł
ALTERNATYWA
Ząb na implancie od 4950 zł

 

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA
Białe wypełnienie od 200 zł Jeżeli próchnica jest płytka, do jej usunięcia wystarczy najczęściej wypełnienie. W Ars Dent  Clinic stosujemy wyłącznie “plomby”, które są bardzo trwałe i estetyczne. Jeżeli jednak próchnica wdarła się do korony zęba, niezbędnym może się okazać leczenie kanałowe. W zależności od rodzaju zęba, będzie on wymagał jednego lub kilku kanałów do przeleczenia. W przypadku utraty dużych powierzchni zęba, alternatywą dla wypełnienia może być Inlay, wykonany w laboratorium protetycznym.
Leczenie kanałowe od 250 zł
ALTERNATYWA
Inlay kompozytowy od 500 zł

 

PROFILAKTYKA
Skaling i polerowanie od 160 zł Każdego pacjenta zapraszamy do odwiedzenia naszego działu higienizacji, gdzie można skorzystać z profesjonalnego czyszczenia zębów oraz nauczyć się jak robić to poprawnie w domu. Kompleksowa higienizacja oprócz skalingu i polerowania, obejmuje także piaskowanie. W razie zaawansowanego choroby periodontologicznej zalecamy root planning
Kompleksowa higienizacja od 250 zł
ALTERNATYWA
Root planning od 400 zł

 

CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA
Usunięcie zęba  od 200 zł

Najczęściej wykonywanymi zabiegami w chirurgii stomatologicznej Ars dent , są bez wątpienia wszczepienia implantów. Nasi specjaliści zawsze starają się za wszelką cenę ratować własne uzębienie jednakże możliwości nawet współczesnej medycyny mają ograniczenia. Nasi chirurdzy oprócz usuwania zębów (w tym również ósemek), zajmują się często bardziej skomplikowanymi zabiegami, wymaganymi u pacjentów, którzy od wielu lat posiadają braki zębowe. Zabiegi regeneracji kości czy też podnoszenia dna zatoki szczękowej, pozwalają również przygotować idealne warunki do wszczepienia implantów zębowych.

   
ALTERNATYWA
Odbudowa  kości od 2500 zł

 

Zarejestruj się!

Zostaw numer, a nasza rejestratorka skontaktuje się z Tobą.

Aktualności